KONST / Litografier / Färglitografi 13524033
nr 1352 4033
Ewert Karlsson EWK
(1918-2004), Sverige
Färglitografi, Monogramsignerad. Signerad, numrerad 210/300, daterad 92. Motivet: 55x36cm
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 5 oktober 2020
kl 18:52:57
300 kr
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
Ewert Karlsson EWK
Läs mer om Ewert Karlsson EWK